Jarní mariánskolázeňský trojúhelník

Poslední víkend v dubnu jsme vyrazili na orienťáky do Mariánských Lázní. V pátek se běžela první etapa - sprint, sobota a neděle byly ve znamení klasiky. Přestože bylo po celý týden krásné jarní až letní počasí, na poslední dva dny v týdnu se citelně ochladilo.

Sobotní závod se běžel na mapě Balbín (z roku 2009). Start i cíl byl u zimního stadionu. Dospělé kategorie měly na trati dva shluky po 5ti kontrolách, které závodníci mohli vyhledávat v libovolném pořadí. Na bednu se dostala v D21 Eliška, která doběhla druhá, a Tetřev (H16), který skončil na třetím místě.

Neděle se běžela na bývalé mapě Karkulka, nyní Pottovo údolí. Kontrol bylo výrazně méně, o to delší pak byly přeběhy. Druhé místo obsadila na linii Domča, před vyhlášením výsledků byl na druhém místě také Mirek (H45).

- - / - - - / . // - - / - - - / . //   - - / - - - / .. // - - / - - - / .. //   - - / - - - / ... // - - / - - - / ... //   - - / - - - / .... // - - / - - - / .... //   - - / - - - / ..... // - - / - - - / ..... //