29.ročník Poháru Františkových Lázní - Krajský přebor na krátké trati

29.ročník soutěže družstev O pohár Františkových Lázní
Krajský přebor Karlovarského kraje na krátké trati

Za podzimního babího léta proběhl již 29.ročník soutěže O pohár Františkových Lázní v rádiovém orientačním běhu, který byl současně i krajským přeborem Karlovarského kraje na krátké trati. Závodilo se na mapě Střelnice nedaleko Fr.Lázní. Pro začátečníky byla připravena fáborková trať se dvěma kontrolami. Ostatní závodníci vyhledávali 3-5 kontrol, jejichž vysílače vysílali vždy po 30 sekundách a na 2 minuty se odmlčely. Dopoledne se běžel závod v pásmu 144 MHz, odpoledne v pásmu 3,5 MHz. A vítězové? V pásmu 144 MHz i v pásmu 3,5 MHz byli vítězové stejní, a to Viktorie Maierová (D9), Anna Chárová (D12), Daniela Trpáková (D14), Edita Křížová (D20), Petr Král (M12), Jan Trpák (M14), Martin Kolafa (M16), Jiří Vlach (M20) a Ladislav Schejbal (M60), v pásmu 3,5 MHz pak v kategorii M9 vyhrál Štěpán Topinka.

V soutěži O pohár Františkových Lázní zvítězilo družstvo ve složení Viktorie Maierová, Daniela Trpáková a Martin Kolafa.