Krajský přebor škol v OB - 16.5.2018 - Mariánské Lázně

Krajský přebor škol v orientačním běhu - Mariánské Lázně 16.5.2018

Ve středu 16.5.2018 se v M.Lázních uskutečnil Krajský přebor škol v orientačním běhu. Z chebských a frantovské školy se zúčastnili:

5. základní škola Cheb - Žanda a Ája
Svobodná chebská škola Cheb - Dobden a Kača
Gymnázium Cheb - Laura, Dory, Kiki, Špagi,Petty, Wyba, Slůně, Mrazík
Základní škola Františkovy Lázně - Markéta, Emílek, Smajlík, Trable, Hryzka,Keliška,Alík, Kryštof, Pompo, Pulec

Závodilo se na mapě Viadukt v prostoru mezi atletickým a fotbalovým stadionem a lesním prostorem pod Karkulkou. Ve svých kategoriích zvítězily Žanda a Hryzka, Keliška skončila čtvrtá, stejně jako Laura, páté místo obsadil Dobden. V soutěži škol se v kat. HD5 umístila ZŠ Fr.Lázně na 4.místě, v kat. HDS bylo Gymnázium Cheb na místě třetím. Zúčastnilo se 166 závodníků ze 16ti škol Karlovarského kraje.