Orientační běh v dubnu 2015

Orientační běh v dubnu 2015 - Sokolov a Aš

Oblastní přebor na krátké trati - Hrušková 18.4.2015

Na oblastní přebor v orientačním běhu na krátké trati jsme vyjeli do obce Hrušková nad Sokolovem. Běželo se na mapě Třídomí a závodníci museli ukázat, že po zimě nezapomněli nic z orientace v mapě. Medailové pozice obsadili Daniela Trpáková (D14) a Jarda Jirásek (H65), kteří skončili na 2.místě. Charlota Svatková (D18) doběhla čtvrtá, Jan Trpák (H12) a Mirek Vlach (H45) šestý.

Oblastní žebříček - klasika - Třídomí 19.4.2015

Nedělní závod se běžel na téže mapě, ale ze strany od Horního Slavkova. Start byl v osadě Třídomí nedaleko od rybníka. Tratě byly tentokrát až o 2/3 delší než předchozího dne, naopak mírně poklesl počet kontrol. Vítězství nad svými soupeři vybojovali Jarda Jirásek (H65) a Mirek Vlach (H45), třetí místo obsadila Daniela Trpáková (D14) a šesté Charlota Svatková (D18).

Oblastní žebříček - klasika - Kozina - 25.4.2015

Na další závody v OB jsme se vydali ve větším počtu. Na své první závody se vydaly Anička Chárová, Viki Maierová a Daniela Šimáčková, které běžely v kategorii D10L, a Linda Jedličková, která startovala v D12. Na medailová umístění dosáhli Mirek Vlach (H45), který doběhl na 1.místě, Jarda Jirásek (H55), Charlota Svatková (D18) skončili na druhém místě a Daniel Svatek (H14) na třetím místě. V kategorii D10L se děvčata srovnala za sebou Viki, Daniela a Anička. Linda doběhl na 8.místě z 11. startujících.

Oblastní žebříček - klasika - Hainberg - 26.4.2015

Druhý víkendový závod startoval u hřbitova a zavedl závodníky pod kopec Háj. Tento závod byl prvním ostrým startem pro Kačku Stárkovou (D14). Na stupně vítězů se postavili Charlota Svatková a Jarda Jirásek, kteří doběhli jako druzí. Na druhém místě doběhla i Katka Urbánková (D21), která v OB startuje za ostrovský oddíl. Třetí místo obsadil Mirek Vlach v kat. H45.

- - / - - - / . // - - / - - - / . //   - - / - - - / .. // - - / - - - / .. //   - - / - - - / ... // - - / - - - / ... //   - - / - - - / .... // - - / - - - / .... //   - - / - - - / ..... // - - / - - - / ..... //