OB - žebříček B Čechy - západ - M.Lázně 15-16.6.2019

Orientační běh - žebříček B - Čechy západ 15-16.6.2019 - Mariánské Lázně

Po čtyřech letech se Mloci pustili do republikových závodů, tentokrát i s naším skromným přispěním. Nově přemapovaný prostor od hotelu Kamzík na sever k Nimrodu a Smraďochu skýtal mnohá úskalí a překvapení. Na start krátké se v sobotu postavilo 980 závodníků, 867 jich pak startovalo v neděli na klasice. Centrum závodů bylo na louce u hotelu Kamzík. Naše účast nebyla jen pořadatelská a někteří si zaběhli jeden nebo oba dva závody. A o tom, že to bylo velice obtížné, svědčí i dosažené časy našich závodníků.

Výsledky můžete najít na ORISu.

Pořadatelsky jsme zajišťovali parkování, hlídání kontrol na turisticky exponovaných místech, start, obsluhu shromaždiště a roznos/sbírání kontrol + nějaký materiál. Na pořádání se tak vystřídalo 13 lidí, celkem běželo 26 závodníků, z toho absolvovalo oba dva závody třináct borců. Nejlepšího výsledku dosáhl v kategorii H70B Jarda, který na krátké trati zvítězil a na klasice doběhl třetí.

   
   


- - / - - - / . // - - / - - - / . //   - - / - - - / .. // - - / - - - / .. //   - - / - - - / ... // - - / - - - / ... //   - - / - - - / .... // - - / - - - / .... //   - - / - - - / ..... // - - / - - - / ..... //