Nominační závody na ME 2021 - Mariánské Lázně a Liberecko

Nominační závody a tréninkové soustředění ŽDR 2-6.7.2021 Mariánské Lázně

Nominačních závodů a tréninkového soustředění se počátkem července v Mariánských Lázních zúčastnilo 29 sportovců zařazených do žákovské a dorostenecké reprezentace. Z našeho oddílu se přišli o nominaci poprat Ája, Smajlík (D14), Hryzka, Kiki, Laura, Dory (D16), Žán, Peggy (M14), Dobden (M16). Realizační tým tvořili Vlasta, Mirek, Špageta, Sysel, Puštík, Dandroid, Smrček.

Na programu byly jak tréninkové závody (2x na osmdesátce a 2x na dvoumetru), tak nominační - osmdesátka, dvoumetr a sprint.

Výsledky a mapy ZDE

Po uzavření nominačního žebříčku má chebský oddíl šest nominovaných : Ája (D14), Hryzka, Kiki (D16), Žán, Peggy (M14), Dobden (M16). Jako trenéři jedou Vlasta a Mirek.

Obrázky nějaké:

 

Nominační závody veteráni - Josefův důl v Jizerských horách 17-19.7.2021

Do Jizerek vyrazili na čtyři nominační závody (2x klasika, sprint a foxoring)) Sysel (D35), Alena (D65), Mirek (M60). Začínalo se v sobotu odpoledne osmdesátkou, v neděli byl dopoledne sprint a odpoledne dvoumetr, v pondělí byl na programu foxoring. Osmdesátka se běžela u Jablonce na mapě Císařský kámen, les byl po předchozím vydatném dešti dost promáčený. Na dvoumetr jsme se vydali k Liberci na mapu Žulák. Sprint a foxoring proběhly na mapě Slovanka v okolí Karlova.

Na ME se ve veteránech nominovali: Sysel (D35), Alena (D65), Mirek (M60).

Mapy (80m - 2 m - sprint - foxoring m60)

Nominační závody junioři a senioři - Josefův důl v Jizerských horách 22-25.7.2021

Rovněž v hlavních kategoriích máme zastoupení a o nominaci se podobných terénech jako veteráni z našeho oddílu poperou Danča (D21), Puštík (M19) a Dandroid (M21). Budeme jim držet palce.

Nominace byla uzavřena dne 30.7.2021. Na Mistrovství Evropy se podívá jenom Danča, klukům se nedařilo. Snad příště.

- - / - - - / . // - - / - - - / . //   - - / - - - / .. // - - / - - - / .. //   - - / - - - / ... // - - / - - - / ... //   - - / - - - / .... // - - / - - - / .... //   - - / - - - / ..... // - - / - - - / ..... //