KRÁSNÉ VÁNOCE A DOBRÝ ROK 2022

Přejeme všem našim členům a příznivcům krásné vánoce a dobrý vstup do nového roku 2022. Přejme si, abychom se co nejméně museli potýkat s nákazou covidu 19 či jiných nemocí a abychom se mohli s minimem omezení věnovat tomu, co nás baví.

Rok 2021 byl pro nás ze sportovního hlediska úspěšný. Na mistrovství ČR jsme získali celkem 21 zlatých, 27 stříbrných a 15 bronzových medailí (nejsou započítány ostatní závody NŽ). V národním žebříčku nám patří tradičně druhé místo za SK Radiosport Bílovice n/Svit., máme rovněž 4 vítěze NŽ. Na mezinárodní scéně jsme také ostudu neudělali a z ME v Bulharsku jsme si přivezli 22 medailí. Ve sportovní reprezentaci (mládež + dospělí) jsme měli 12 závodníků, ve veteránech nás pak zastupovali na ME tři sportovci.

Tréninková činnost, která byla na začátku roku omezena protiepidemickými opatřeními, se postupně rozběhla. Neuskutečnilo se zimní lyžařské soustředění, ale letní o prázdninách ano a uspořádali jsme také všechny plánované závody. Od září je opět k dispozici tělocvična.

A jak v roce 2022? Kalendář akcí je nabitý závody ROB i OB, tréninky budou probíhat 3x týdně (po-st-čt) a sportovce zařazené do ŽDR a reprezentace čekají ještě plánovaná soustředění. Těšme se na to dobré, co nám příští rok přinese.