Na běžky tentokrát do Jizerek

Lyžařské soustředění sportovní reprezentace v Jizerkách

V posledním lednovém týdnu se uskutečnilo lyžařské soustředení reprezentace v Josefově dole v Jizerských horách. Protože to kapacita ubytování umožnila, mohli jsme se zúčastnit také. Původně měli jet Ája, Kiki, Žán, Mirek, Alena (so-st), Dandroid (po-ne), Hryzka, Puštík (celé), Sára, Sysel (začátek a konec = víkendy). Nakonec neodjely Kiki (zkoušky v dramaťáku) a Ája (covid). Soustředění bylo předčasně ukončeno v pátek kvůli covidové nákaze mezi účastníky.

Po dvou soustředěních na Šumavě a jednom zrušeném v Krušných horách jsme se podívali na sever Čech. Krásné prostory, dobré sněhové podmínky a ucházející počasí umožnily najezdit cca 100 - 150 km (dle délky pobytu). Protože bylo kolem nuly, tak stopy i trasy pro bruslení byly mírně namrzlé, ale v zásadě to nevadilo. Trasy vedly kolem přehrady Josefův důl, Bedřichov, Nová Louka, Hřebínek, Kristiánov, rozhledny Královka a Slovanka. V úterý jsme vyjeli na Jizerku, odkud se většina (mimo řidičů vozidel) vrátila na lyžích až domů.

V březnu o jarních prázdninách nás čeká oddílové lyžařské soustředění na Božím Daru. Věřme, že bude ještě dostatek sněhu.

- - / - - - / . // - - / - - - / . //   - - / - - - / .. // - - / - - - / .. //   - - / - - - / ... // - - / - - - / ... //   - - / - - - / .... // - - / - - - / .... //   - - / - - - / ..... // - - / - - - / ..... //