soustředění ŽDR - Aritma a Milovy - duben 2022

Soustředění ŽDR na Aritmě a v Milovech - duben 2022

První letošní soustředění ŽDR proběhl na začátku dubna v pražské Aritmě. Protože se jednalo jen o víkend, byly na programu tři tréninky: v sobotu dopoledne v divoké Šárce klasika na osmdesátce, odpoledně na Hvezdě sprint. V neděli jsme si dali opět v Šárce klasiku, tentokrát dvoumetr. Cílem soustředění bylo obnovit si návyky v technice zaměřování po zimní přestávce, naučit se dělat si zákresy na mapu a zvolit vhodné postupy. Naše obsazení bylo v plném počtu: Bingo, Žanda, Ája, Kiki, Hryzka, Hanka, Smajlík, Eliška, Dobden, Peggy, Žán, za realizační tým pak Vlasta, Tereza, Sysel, Zdeněk a Mirek.

Mapy:

Druhé soustředění ŽDR se konalo o velikonočních prázdninách na Vysočině v Milovech. Od čtvrtka do neděle jsme naběhali celkem 7 tréninků - 2x klasika, 2x krátká, 1x sprint, 1x OB midle, 1x povinný postup. Chladné počasí nás pronásledovalo i zde (v Aritmě bylo ráno kolem nuly), naštěstí drobně pršelo jen jeden den. Na tomto soustředění chyběl Dobden, pro Hryzku a Kiki si mudeli dojet, protože již od čtvrtka, resp. od pátku měly obě horečky přes 38°C (covid to nebyl), jinak obsazení bylo stejné, do realizačního týmu přibyli ještě Raška a Krab. Na programu byly tréninky v obdobném terénu, jaký se očekává na MS žáků a dorostu v Rumunsku - technika zaměřování a dohledávek, taktické postupy, šíření elmg. vln v pásmu 2m.

Mapy:

   

výsledky (mezičasy) najdete ZDE

- - / - - - / . // - - / - - - / . //   - - / - - - / .. // - - / - - - / .. //   - - / - - - / ... // - - / - - - / ... //   - - / - - - / .... // - - / - - - / .... //   - - / - - - / ..... // - - / - - - / ..... //