Jarní trojúhelník - oblastní žebříček ZČO 6-8.5.2022

Jarní trojúhelník - oblastní žebříček v OB 6-8.5.2022

Na letošní TROJÚHELNÍK nás vyrazilo celkem 24, nicméně jen sedm na všechny tři závody - sprint (pá), klasika (so), krátká (ne). Sprint se běžel na mapě Franze Kafky na sídlišti Úšovice (1:4000), bylo to zajímavé a poučné. Výborných výsledků dosáhli Jarda H75 (1), Ája D16 (2), Žán H16 (2), Tereza D45 (4) a Bingo D12 (6).

Mapa s tratí pro H45 a vedle Mirkův postup

V sobotu se běžela na mapě Rájov (1:10000 nebo 1:15000) klasika. Tentokrát se nás sešlo celkem 15, většina běžela svou kategorii, začátečníci či pozdě přihlášení běželi tréninkovou trať. Les byl standardně podmáčený, s množstvím klacků a větví pod nohama, bažinky byly i tam, kde na mapě nebyly. Na stupeň nejvyšší dosáhl opět Jarda H75 (1), potom Žán (H16 (1), dále se umístila Ája D16 (3), Bingo D12 (4), Petr J. T2 (4), Danča D21 (5), Ondra H21 (8).

Opět mapa s tratí H45 a Mirkův postup

Krátká trať se běžela na mapě Rájovská myslivna, na sever od rájovské cesty, kam nás vloni nepustily stromy popadané po vichřici. Start i cíly byly tentokrát blízko sebe. Na nedělní závod se vydali i začátečníci, kteří startovali na tréninkové trati T1. Opět složitý a těžký terén se spoustou klacků, rýh, vodotečí a bažinek. Umístění : Žán H16 (2), Jarda H75 (2), Bingo D12 (4), Dan H10F (4), Kuba T1 (8), Ája D16 (8). Eliška se nám trochu ztratila a tak jsme na ni museli čekat (ale dorazila ještě před vyhlášením výsledků).