Mistrovství ČR - krátká trať 80 m, NŽ klasika 2 m - H.králové 3-5.6.2022

Mistrovství ČR na krátké trati 80m, národní žebříček - klasika 2m Hradec Králové 3-5.6.2022

Po čase jsme opět zavítali do hradeckých rovin v okolí Stříbrného rybníku. Na programu byla v sobotu klasika na dvoumetru, v neděli pak M ČR na krátké trati v pásmu 80 m. Jak naznačuje již poznámka v anotaci, mnohde se jednalo o sprinterské závody (nejlépe to vystihuje výraz "BYL TO BĚŽÁK") na vzdálenost od 4 do 8 kilometrů.

Sobotní dvoumetr se nám celkem vydařil, někde byly sice problémy s dohledávkou nebo s volbou pořadí kontrol, i tak se nám podařilo získat 13 medailových umístění:

1. místo - Žán (M16), Mirek (M60), Jarda (M70), Ája (D16), Sysel (D35)
  2. místo - Dobden (M16), Bingo (D12), Kiki (D16), Alena (D65)
  3. místo - Kryštof (M12), Pepa (M60), Smajlík (D14), Tereza (D45)

Nedělní osmdesátka se běžela na výřezu sobotní mapy, půlminutové relace umožnily častěji zaměřovat a o to i rychleji běžet. Výsledky již nebyly jako předchoho dne, ale i tak můžeme být spokojeni: