PF 2023

Trocha bilancování roku 2022 a náš vstup do roku 2023.

Máme-li bilancovat téměř již uplynulý rok, tak nepatřil k nejlepším - agresivní válka Ruska proti Ukrajině, zdražování a růst inflace, doznívání covidu (doufejme), to vše se podepsalo na našem životě včetně toho sportovního. Nicméně pokud můžeme bilancovat, tak jsme ve sportovní činnosti uskutečnili téměř všechny plánované závody, zimní i letní soustředění, závodili jsme na Mistrovství světa žáků a dorostu v Rumunsku a Mistrovství světa juniorů, seniorů a veteránů v Bulharsku. Rovněž v klasickém orientačním běhu jsme dosáhli úspěchů v podobě několika vítězství v ZČO podzimním žebříčku. Přidali jsme i lyžařský orientační běh, kde se teprve učíme. Přehled činnosti najdete ZDE v ročence 2022.

Co nás čeká příští rok?

Válka na Ukrajině zřejmě hned tak neskončí, inflace poroste a ekonomické problémy budou přetrvávat. To se může projevit i ve financování naší činnosti, je třeba s tím počítat. Na začátku června pořádáme M ČR ve sprintu a na KT 2m, dále klasiku na 80m (Fr.Lázně a okolí), koncem června nás čeká Mistrovství světa žáků a dorostu v Maďarsku, na přelomu srpna a září Mistrovství světa juniorů, seniorů a veteránů v Liberci. O jarních prázdninách (začátek února) jedeme na lyže do Jizerek, na konci července pak na letní soustředění do Lubence. Je toho dost a dost.

Takže do roku 2023 odvážně, sebevědomě, s přáním, aby nás podrželo zdraví a ať se nám daří všechno, co chceme v tomto roce udělat.

Mirek

                         

- - / - - - / . // - - / - - - / . //   - - / - - - / .. // - - / - - - / .. //   - - / - - - / ... // - - / - - - / ... //   - - / - - - / .... // - - / - - - / .... //   - - / - - - / ..... // - - / - - - / ..... //