MTBO - neděle 12.11. Labutí jezírko - trénink

MTBO aneb orienťák na kole - Amerika 12.11.2023 - zkoušíme, jak nám to šlape...

V neděli 12.11.2023 se uskutečnil první trénink MTBO. Připravena byla trať s 10 kontrolami na mapě Amerika (kde to všichni znají a tak mohli jet i po paměti) v délce 3,7 km (vzdušně), reálně asi 4,5 km. Startovalo se od altánu u Labutího jezírka, cíl byl u Slunečního pramenu. MTBO se jezdí jen po cestách, jízda lesem je zakázána. Přestože jsme nezávodili, největším favoritem byl Ondra, který jako cyklista a registrovaný závodník MTBO měl nejlepší přepoklady. Doplatil ale na neznalost závodního prostoru a ačkoli to bylo jen o vteřiny, dojel až s třetím nejlepším časem. Všichni hledali stejný počet kontrol. Danča si trať oběhla (v trochu jiném pořadí než cyklisté) za 22:27.

MD16-20: Peggy (18:23), Žán (18:44), Ondra (18:57), Tony (20:52), Lucka (31:13), Paklíč (32:07), Kiki (32:08).

MD 12-14: Hrošík (25:36), Dan (26:39), Týna (28:02), Julča (31:11), Tomáš (57:49).

- - / - - - / . // - - / - - - / . //   - - / - - - / .. // - - / - - - / .. //   - - / - - - / ... // - - / - - - / ... //   - - / - - - / .... // - - / - - - / .... //   - - / - - - / ..... // - - / - - - / ..... //