Tuesday 01. 12. 2020    
úvod | asociace ROB |
ARDF TEAM CHEB
OK 1 KCH

"Díky trenére" - finále Brno 7.11.2015

Anketa „Díky trenére“ – závěrečné vyhlášení dne 7.11.2015 v Brně

Závěrečná část celostátní ankety „Díky trenére“, která probíhala celý rok a do které bylo nominováno přes 1,5 tisíce trenérů mládeže ve všech sportech v České republice, se uskutečnila v sobotu 7.11.2015 v Brně ve sportovní hale Tatranu Bohunice. Pozváni byli trenéři mládeže, kteří se nominovali mezi 30 nejlepších, mezi nimi i náš trenér Miroslav Vlach. Přestože se Mirek nedostal v závěrečném hodnocení mezi TOP 10 nejlepších trenérů, je jeho postup mezi třicet nejlepších trenérů velkým úspěchem.

Přítomní trenéři obdrželi od pořadatelů a členů poroty Zdeňka Haníka (předseda Českého svazu volejbalu), Natálie Hejkové (trenérka basketbalu), Jakuba Koháka (herec a režisér), Petr Rydl (organizátor akce a ředitel agentury Konektor) a od hosta Pavla Vrby (trenér fotbalové reprezentace) plaketu „Trenér mládeže 2015“.

Ti trenéři, kteří postoupili do TOP 10, pak předvedli se svými svěřenci ukázku tréninku. Do užšího výběru se následně dostali trenéři gymnastiky, florbalu, ledního hokeje a stolního tenisu, kteří si vylosovali malé sportovce z jiných sportovních oddílů. S nimi pak soutěžili mezi sebou o prvenství. Výsledek najdete na www.dikytrenere.cz.

Krátký medailon TOP30 najdete na stránkách  http://dikytrenere.cz/top-30/

Článek od autorů projektu o ROB:  http://dikytrenere.cz/videa-treneru-z-top-30-treninky-na-vode-na-koni-a-v-lese-s-radiem

 

Copyright ARDF-CHEB 2007, stránky jsou vytvářeny a spravovány publikačním systémem adSYSTEM

Lukyna | www.tisk-slozenek.cz | Drevoplot | www.cfklub.cz