Friday 27. 11. 2020    
úvod | asociace ROB |
ARDF TEAM CHEB
OK 1 KCH

Letní soustředění - Landštejn 5-13.8.2017

Expedice NACEDON 2017
Letní soustředění ROB a OB 5-13.8.2017 - Staré Město pod LandštejnemV letošním roce jsme po 4 letech vyrazili na letní soustředění opět do jižních Čech, tentokrát do Starého Města pod Landštejnem. Ubytování bylo zajištěno v chatkách v Cyklokempu na okraji mapy. Účast byla hojná, celkem 42 členů oddílu běhalo po lese, nacházelo kontroly a hrálo hru Expedice NACEDON.
Ubytování bylo v chatkách Cyklocampu ve Starém Městpě pod Landštejnem, naštěstí jsme bydleli po dvou nebo po třech, takže vždy zbyla jedna volná postel na odložení přijímačů. Přírodní koupaliště - rybník na okraji lesa - bylo vzdáleno asi 500 m. Koupat jsme se byli ale málo, a to z důvodu jednak časových a jednak méně příznivého počasí. Jídlo bylo na výborné úrovni, kuchař se snažil. V samotném okolí kempu jsou pohraniční pevnůstky z doby před 2. světovou válkou, které byly součástí některých her a soutěží.

Na tréninky jsme rozděleni do 3 výkonnostních skupin - mistři - budoucí mistři - nejmenší, na další hry a soutěže pak do 5ti družstev po 6-7 lidech. Celotáborová hra EXPEDICE NACEDON zahrnovala výcvik budoucích astronautů a poznávání mimozemských životů. Součástí výcviku byla i návštěva lanového centra. Nejvyšších met dosáhl Mrazík, který se jako jediný kvalifikoval do funkce kapitána pro let do vesmíru. Všichni ostatní rovněž splnili kvalifikační předpoklady nižších hodností a stali se rovněž astronauty.

Na programu byly tréninky jak s rádiem - klasika v pásmu 80 m, 2 m, dohledávky s povinným pořadím, hvězdice, sprint, tak i bez rádia - krátký orienťák, dohledávky, dlouhý orienťák. Běželi jsme i dva závody - krajský přebor ve foxoringu a krajský přebor ve dvoučlenných štafetách. Výsledky jsou v sekci "naše závody".

Ve fotogalerii v sekci tábor jsou již nějaké fotografie, další přibudou i sem.
Copyright ARDF-CHEB 2007, stránky jsou vytvářeny a spravovány publikačním systémem adSYSTEM

Lukyna | www.tisk-slozenek.cz | Drevoplot | www.cfklub.cz