Tuesday 29. 09. 2020    
úvod | asociace ROB |
ARDF TEAM CHEB
OK 1 KCH

Pohár přátelství 2017 Řevnice 30.9.-1.10.2017

Pohár přátelství 2017 - přivezli jsme si celkem 17 medailí

Po pěti letech jsme opět na podzim zavítali do Řevnice, obce na úpatí brdských lesů, abychom zde změřili síly v posledních dvou závodech národního žebříčku. Samotné závody probíhaly v prostoru mezi Mníškem pod Brdy na straně jedné a obcemi Řevnice a Hamouny na straně druhé. Stavitel trati byl při stavbě sobotního závodu v pásmu 144 MHz na závodníky milosrdný a nenechal je příliš klesat do údolí řeky Berounky. Start byl situován na východním a cíl na západním okraji Mníšku. Závodníci tak mohli využít k zaměření vysílačů na kontrolách výškové „převahy“ a nedělali tolik chyb na postupech. Trať nedělního závodu v pásmu 3,5 MHz měla svůj start opět v Mníšku, ale postupně závodníci klesali až do údolí k obci Hamouny kde byl umístěn cíl. I tak se ale nevyhnuli některým stoupáním zpět na výše položené kontroly, a to i v případě téměř ideálního postupu.

Chebská výprava měla 20 závodníků, kteří v těchto posledních republikových závodech vybojovala celkem  17 medailí (6-5-6). V součtu obou závodů zvítězili Daniela Šimáčková (D12), Alena Pátková (D60) a Jan Trpák (M14),  druhé místo obsadili Anna Chárová (D12), Blanka Adámková (D35), Daniel Svatek (M16) a Ladislav Schejbal (M60), třetí příčku pak Petra Liďáková (D16) a Samuel Svatek (M16).

V rámci závodů probíhala rovněž soutěž tříčlenných oddílových družstev, kterých jsme postavili celkem pět. Na druhém místě skončilo družstvo Jan Trpák, Samuel Svatek a Blanka Adámková, na čtvrtém místě pak shodným počtem bodů družstva ve složení Laura Gillarová, Petra Liďáková, Alena Pátková a Anna Chárová, Daniel Svatek, Miroslav Vlach.

výsledky 144 MHz
          výsledky 3,5 MHz       výsledky celkové       výsledky družstva

mapykompletní výsledky najdete na stránkách Foxklubu Praha
Copyright ARDF-CHEB 2007, stránky jsou vytvářeny a spravovány publikačním systémem adSYSTEM

Lukyna | www.tisk-slozenek.cz | Drevoplot | www.cfklub.cz