Friday 07. 08. 2020    
úvod | asociace ROB |
ARDF TEAM CHEB
OK 1 KCH

Hodnocení 2018 - národní žebříček a další

Hodnocení roku 2018

Letošní rok byl "opět" úspěšný? Více nebo méně než roky předchozí? Asi se to takto nedá posuzovat, sportovní výsledky ovlivňuje moho faktorů a u hodnocení celého oddílu zvláště. Nicméně za výrazný úspěch lze považovat zisk stříbrné medaile ze závodu v pásmu 144 MHz na Mistrovství světa žáků a dorostu (WYAC), kterou vybojovala Petty. V žákovských a dorosteneckých reprezentačních výběrech jsme měli 9 závodníků (Petty, Špagi, Kača, Mlčoch, Wyba, Puštík, Dory, Laura, Pulec), v juniorech potom jednoho (Dandroid). Veteráni se tentokrát Mistrovství světa v Korei nezúčastnili, naším zástupcem tam byla pouze Eliška v roli masérky, přičemž si stihla zaběhnout jeden závod (foxoring).

Medaile z WYAC 2018
Petty - stříbro jednotlivci, zlato družstva
Špagi - zlato družstva
Pulec - zlato a stříbro družstva
Laura - zlato družstva
Wyba - dvakrát bronz družstva
Puštík - dvakrát bronz družstva

Mistři ČR 2018
Puštík, Žán, Hryzka, Laura, Keliška, Dory

Žebříčky

Národní žebříček - hodnocení oddílů - v celkovém hodnocení jsme se umístili na 2.místě za prvními Bílovicemi a před třetím Radioklubem OK1KYP Praha. V mládežnických kategoriích (MD12-19) jsme naopak s převahou zvítězili. V jednotlivcích vyhráli žebříček Sysel (D35), Puštík (M16) a Jarda (M70) - ZDE národní žebříček.

Krajský a okresní žebříček - započítávaly se všechny závody druhého a třetího stupně, na rozdíl od NŽ se žádný závod neškrtá. ZDE krajský žebříček a ZDE okresní žebříček.
Copyright ARDF-CHEB 2007, stránky jsou vytvářeny a spravovány publikačním systémem adSYSTEM

Lukyna | www.tisk-slozenek.cz | Drevoplot | www.cfklub.cz