Saturday 28. 11. 2020    
úvod | asociace ROB |
ARDF TEAM CHEB
OK 1 KCH

Úspěchy v roce 2019

Úspěchy v roce 2019

I. mládež

Barbora Doubravová – starší žákyně – reprezentantka ČR
2.místo MS žáků a dorostu Ukrajina – jednotlivci – sprint
2.místo MS žáků a dorostu Ukrajina – jednotlivci – pásmo 3,5 MHz
1.místo MS žáků a dorostu Ukrajina – družstva – pásmo 3,5 MHz
3.místo MS žáků a dorostu Ukrajina – družstva – pásmo 144 MHz
1.místo M ČR sprint
1.místo M ČR pásmo 3,5 MHz
1.místo M ČR pásmo 144 MHz
2.místo M ČR krátká trať pásmo 3,5 MHz

Daniela Trpáková – juniorka – reprezentantka ČR
3.místo ME juniorů Slovinsko – jednotlivci – pásmo 144 MHz
2.místo ME juniorů Slovinako – družstva – pásmo 144 MHz
1.místo M ČR krátká trať pásmo 3,5 MHz
2.místo M ČR sprint

Daniel Svatek – junior – reprezentant ČR
1.místo ME juniorů Slovinsko – družstva – pásmo 144 MHz
6.místo ME juniorů Slovinsko – jednotlivci – pásmo 144 MHz
1.místo M ČR krátká trať 144 MHz
2.místo M ČR foxoring
3.místo M ČR krátká trať 3,5 MHz
3.místo M ČR pásmo 144 MHz
5.místo M ČR sprint

Petr Král – starší žák – reprezentant ČR
5.místo MS žáků a dorostu Ukrajina – jednotlivci – pásmo 3,5 MHz
4.místo MS žáků a dorostu Ukrajina – družstva – pásmo 3,5 MHz a 144 MHz
1.místo M ČR pásmo 3,5 MHz
2.místo M ČR sprint
3.místo M ČR krátká trať 3,5 MHz
3.místo MČR krátká trať 144 MHz
3.místo M ČR foxoring

Jan Trpák – dorostenec – reprezentant ČR
1.místo MS žáků a dorostu Ukrajina – družstva – pásmo 3,5 MHz
2.místo MS žáků a dorostu Ukrajina – družstva – pásmo 144 MHz
5.místo MS žáků a dorostu Ukrajina – jednotlivci – sprint
2.místo M ČR pásmo 144 MHz
4.místo M ČR krátká trať pásmo 3,5 MHz

Albert Plevný – mladší žák
1.místo M ČR krátká trať 3,5 MHz
1.místo M ČR krátká trať 144 MHz
1.místo M ČR sprint
1.místo M ČR pásmo 144 MHz
1.místo M ČR foxoring

Daniela Victoria Maierová – mladší žákyně

1.místo M ČR krátká trať 3,5 MHz
1.místo M ČR krátká trať 144 MHz
1.místo M ČR sprint
1.místo M ČR foxoring
4.místo M ČR pásmo 144 MHz

Andrea Fryšová – mladší žákyně
1.místo M ČR pásmo 3,5 MHz
3.místo M ČR pásmo 144 MHz
3.místo M ČR krátká trať 3,5 MHz
3.místo M ČR krátká trať 144 MHz
5.místo M ČR sprint

Nela Stahlová – juniorka
1.místo M ČR sprint
4.místo M ČR krátká trať 3,5 MHz

Žaneta Fryšová - mladší žákyně
2.místo M ČR pásmo 3,5 MHz

Kristýna Novotná - starší žákyně
2.místo M ČR sprint

Filip Bruckner - mladší žák

3.místo M ČR krátká trať 144 MHz
4.místo M ČR pásmo 3,5 MHz
4.místo M ČR pásmo 144 MHz

Ondřej Nikodém - starší žák
3.místo M ČR pásmo 3,5 MHz
5.místo M ČR krátká trať 3,5 MHz
5.místo M ČR sprint

Dominika Daňková - juniorka
3.místo M ČR pásmo 3,5 MHz
4.místo M ČR pásmo 144 MHz
5.místo M ČR sprint
5.místo M ČR krátká trať 3,5 MHz

Laura Gillarová - starší žákyně
4.místo M ČR krátká trať 3,5 MHz
4.místo M ČR sprint
4.místo M ČR pásmo 144 MHz

Daniela Šimáčková - starší žákyně

4.místo M ČR krátká trať 144 MHz

Samuel Svatek - junior
4.místo M ČR krátká trať 144 MHz

II.    senioři (dospělí)

Tereza Francková – ženy
1.místo M ČR krátká trať 3,5 MHz
5.místo M ČR sprint

Eliška Kuncová – ženy

2.místo M ČR krátká trať 3,5 MHz

III.    veteráni

Blanka Adámková – veteránky (D35) – reprezentantka ČR
1.místo ME veteránů Slovinsko – družstva – pásmo 144 MHz
2.místo ME veteránů Slovinsko – jednotlivci – pásmo 144 MHz
2.místo ME veteránů Slovinsko – družstva – pásmo 3,5 MHz
4.místo ME veteránů Slovinsko – jednotlivci – sprint
5.místo ME veteránů Slovinsko – jednotlivci – pásmo 3,5 MHz
6.místo ME veteránů Slovinsko – jednotlivci – foxoring
1.místo M ČR krátká trať 3,5 MHz
1.místo M ČR sprint
2.místo M ČR pásmo 3,5 MHz
2.místo M ČR krátká trať 144 MHz
4.místo M ČR dlouhá trať

Alenka Pátková – veteránky (D60) – reprezentantka ČR
1.místo ME veteránů Slovinsko – družstva – pásmo 3,5 MHz
2.místo ME veteránů Slovinsko – družstva – pásmo 144 MHz
3.místo ME veteránů Slovinsko – jednotlivci – pásmo 144 MHz
4.místo ME veteránů Slovinsko – jednotlivci – pásmo 3,5 MHz
4.místo ME veteránů Slovinsko – jednotlivci – sprint
1.místo M ČR dlouhá trať
1.místo M ČR krátká trať 3,5 MHz
2.místo M ČR pásmo 3,5 MHz
2.místo M ČR pásmo 144 MHz
5.místo M ČR sprint
5.místo M ČR krátká trať 144 MHz

Jaroslav Jirásek - veteráni (M70)
1.místo M ČR foxoring
2.místo M ČR krátká trať 3,5 MHz

Jan Michalec - veteráni (M60)
1.místo M ČR foxoring
5.místo M ČR pásmo 144 MHz

Ladislav Schejbal - veteráni (M60)
3.místo M ČR foxoring

Miroslav Vlach - veteráni (M50)

3.místo M ČR foxoring
3.místo M ČR pásmo 3,5 MHz
4.místo M ČR pásmo 144 MHz


Copyright ARDF-CHEB 2007, stránky jsou vytvářeny a spravovány publikačním systémem adSYSTEM

Lukyna | www.tisk-slozenek.cz | Drevoplot | www.cfklub.cz