Krajský přebor na krátké trati - 34. ročník Poháru Fr.Lázní - 10.10.2020

34. ročník Poháru Fr.Lázní - soutěž družstev + KP na krátké trati v obou pásmech

Na letošní podzim se navrátila jarní proticovidová opatření. Z toho důvodu byl zrušen poslední závod NŽ = Pohár přátelství, který se měl uskutečnit opět v Písku. Rovněž krajské závody naplánované na druhý víkend v říjnu byly poznamenány nastupujícími omezeními. Z toho důvodu se běželo obdobně jako na jaře - průběžný příchod na start, po doběhu z jednoho pásma se mohlo startovat téměř hned na pásmo druhé.  Přestože se jednalo KRÁTKOU, tak někteří využili téměř celý časový limit. Účast byla poznamenána covidovou nemocí a karanténou.

Vítězové závodu v pásmu 80 m:
Honza (M7-9F), Julča (D9), Smajlík (D12), Kiki (D14), Mlčoch (D19), Danda (M9), Michal (M12), Žán (M14), Korálek (M16), Smrček (M20), Matěj (M40), Láďa (M60), Jarda (M70).

Vítězové závodu v pásmu 2m:
Tomáš (M7-9F), Julča (D9), Smajlík (D12), Eliška (D14), Mlčoch (M19), Danda (M9), Mates (M12), Žán (M14), Korálek (M16), Smrček M20), Matěj (M40), Láďa (M60), Jarda (M70).