Mistrovství ČR na krátké trati - Třemošenský šotek 5-6.6.2021

Třemošenský šotek 2021 - M ČR na KT 80m, NŽ klasika na 2m

Po řadě omezení a nejistot můžeme říci, že první republikové závody proběhnou v termínu 5-6.6.2021 u Třemošné, severně od Plzně. V sobotu se poběží krátká trať v pásmu 80 m, v neděli klasika v pásmu 2 m. Oproti standardním závodům je organizován průběžný samostatný příchod na start (i s přijímači), po doběhu pak odjezd ze shromaždiště - PLATÍ COVIDOVÁ PRAVIDLA ROB.

Ubytování a stravování se nezajišťuje, trénink rovněž není, stejně tak jako vyhlášení výsledků. Přijímač může být zapnutý pouze v době závodního času!!!

Účast je mimo jiné podmíněna předložením čestného prohlášení ohledně zdravotního stavu a potvrzením o očkování/prodělaném covidu/negativním testem, a to podle aktuálních platných nařízení (v propozicích a pokynech je stav k datu jejich vydání tzn. k začátku května 2021). Lze předložit i elektronicky do 5.6.2021 do 8.00 hod.

ZDE propozice    ZDE opravené pokyny    ZDE přihlašovací formulář

ZDE čestné prohlášení covid 19       ZDE potvrzení sportovní orgnizace o provedeném testování

VZHLEDEM K NESTANDARDNÍM PODMÍNKÁM A OKOLNOSTEM PROSÍME VŠECHNY O DODRŽOVÁNÍ FAIR PLAY

ZDE startovka 80 m (kategorie)   ZDE startovka 80 m  (startér)   ZDE startovka 2 m (kategorie) ZDE startovka 2 m (startér)

(pozn.: mohou startovat max. 4 závodníci současně; jsou maximálně možně zohledněny požadavky na čas startu; zároveň platí nejméně 5 minutový startovní interval u stejných tratí)

ZDE opravené výsledky 80 m   ZDE opravené výsledky 2 m   ZDE celkové výsledky

ZDE mapa 80 m     ZDE mapa 2 m   mezičasy najdete ZDE (někde je špatně mezičas na 1.kontrolu, celkový výsledek je správně)

 

 

Organizace startů: sobota                                              neděle

    

- - / - - - / . // - - / - - - / . //   - - / - - - / .. // - - / - - - / .. //   - - / - - - / ... // - - / - - - / ... //   - - / - - - / .... // - - / - - - / .... //   - - / - - - / ..... // - - / - - - / ..... //