Akce v červenci a srpnu - přihlašování na tréninky a závody

Postup:

klikněte na odkaz na příslušnou google tabulku a zapište se na akci, které se chcete zúčastnit. Na tréninky se stačí přihlásit do cca 20 hod předchozího dne, na závody (budou-li uvedeny) v termínu daném propozicemi/rozpisem.

Odkaz přihlášky na tréninky je ZDE

Na přelomu července a srpna a pak po letním soustředění budou tréninky na ME 2021 - zřejmě na Zelené hoře a ve Valech u ML (svahovky jsou svahovky...) Nezapomeňte se přihlásit.

Odkaz na přihlášky na závody je ZDE

Závody OB - Kamzík ML ; West Cup Nejdek, OBLž Kralovice - svou účast zaneste do tabulky (v případě potřeby si přidejte řádky).

Na Zelené hoře je do konce července postaven orienťák (20 kontrol); mapa odráží stav před rokem 2018 a nejsou v ní zachyceny změny vniklé po tomto roce (někde ani před ním); kontrola 139 je vrcholu kamenné věže Bismark (tedy pokud ji v průběhu času neodnese nějaký turista jako suvenýr). Kontroly jsou papírové terče červenobílé - start, cíl a pořadí kontrol je libovolné. Mapa je v měřítku cca 1:15000. Tréninkově můžete běžet třeba jen část kontrol a různě si je nakombinovat.

KONTROLY STAŽENY DNE 1.8.2021

LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ DOKSY 7-15.8.2021

- - / - - - / . // - - / - - - / . //   - - / - - - / .. // - - / - - - / .. //   - - / - - - / ... // - - / - - - / ... //   - - / - - - / .... // - - / - - - / .... //   - - / - - - / ..... // - - / - - - / ..... //