Jardovo krátký článek z každoročních závodů v italských Benátkách
O - CZECH TOUR - Šumava 28-29.10.2023

náš jediný zástupce si v posledním závodu seriálu O - Czech Tour vedl skvěle
Zájemci o orientační běh - HLASTE SE

všichni, kdož máte zájem o pohyb v přírodě, se můžete přihlásit na orientační běh - klasický, rádiový, na lyžích nebo na kolech...
Orientační běh v Krušných horách - Jáchymov 21-22.10.2023

Poslední letošní oblastní závody v OB nás po dvou letech zavedly opět na Popovskou horu nad Jáchymovem
Pohár přátelství 2023 - Albrechtice n/Vlt. 6-8.10.2023

...podruhé v Albrechticích, popáté v Písku ...
Krajské přebory - sprint, foxoring, krátká trať

během léta se běžely tři krajské přebory - ve sprintu, ve foxoringu a na krátké trati, což byla i soutěž družstev o Pohár Fr.Lázní
Mistrovství ČR - 22-24.9.2023 - Rusava

z Hostýnských vrchů nám nakapalo 17 medailí (8-7-2)
Mistrovství světa - Liberec - 27.8.-2.9.2023

Vzhůru do Jizerských hor, aneb jak jsme uspořádali mistrovství světa pro juniory, seniory a veterány. Chebská účast - 4 závodníci a 21 pořadatelů. Pro Cheb máme 15 medailí : 2-6-7; Bertík vybojoval 4 individuální medaile (2-3-3-3) a dvě za týmy (1-2)