Krušnohorský šotek 2019 - KRÁTKÁ/SPRINT/KLASIKA

Krušnohorský šotek 2019 - KRÁTKÁ/SPRINT/KLASIKA - Františkovy Lázně 24-26.5.2019

Chebský oddíl již několikrát uspořádal závody ve městech lázeňského trojúhelníku (Karlovy Vary - Mariánské Lázně - Františkovy Lázně). Po několikaleté pauze se mistrovské závody v ROB stěhují opět do Františkových Lázní a jeho okolí.

Soutěžní program:
sobota dopoledne - Mistrovství ČR na krátké trati v pásmu 3,5 MHz
sobota odpoledne - Mistrovství ČR ve sprintu
neděle dopoledne - Národní žebříček v pásmu 144 MHz (klasika)

Ubytování :
Autokemp Jadran - centrum soutěže
Autokemp Amerika

Závodní prostory : krátká a klasika - mapa IOF Tři díry; sprint - mapa IOF Adler

Na této stránce budou postupně přicházet informace.

Ke stažení :  propozice        přihláškový formulář         seznam přihlášených k 22.5.2019

pokyny           startovní listina KT      startovní listina sprint     startovní listina klasika

výsledková listina KT 80 m       výsledková listina sprint     výsledková listina klasika 2m

protokol a oficiální výsledková listina   mapy s kontrolami : krátká    sprint    klasika

MAPY:Chebští závodníci vybojovali 30 medailí.

V druhé polovině května uspořádal chebský oddíl ROB ve Františkových Lázních Mistrovství ČR na krátké trati v pásmu 3,5 MHz, Mistrovství ČR ve sprintu a závod národního žebříčku ČR na klasice v pásmu 144 MHz. Na programu byl tedy obdobný scénář jako předtím na druhém konci republiky, kdy se u Jablunkova běžela krátká na 2m, sprint a klasika 80 m. Krátká trať a klasika se běžely v prostoru mezi obcemi Libá a Polná, sprint se po dlouhé době opět běžel v parku, a to ve Františkových Lázních mezi hotelem Pyramida, Císařskými lázněmi, divadlem a dvoranou Glauberových pramenů. Pořádající oddíl využil „domácího“ prostředí a vyslal do závodu ve na krátké a ve sprintu i závodníky, kteří dosud na mistrovství nestartovali. Celkem startovalo v různých kategoriích a v různých závodech 36 chebských sportovců.  Tratě v zalesněném a poměrně promočeném terénu podél státní hranice s Německem byly dlouhé a náročné, o čemž svědčí i dosahované časy ve většině kategorií, které se pohybovaly na krátké trati kolem hodiny a na klasice kolem 90 minut. Chebští sportovci vybojovali celkem 30 medailí, z toho bylo 16 zlatých, devět stříbrných a pět bronzových. Dva mistrovské tituly získali Victoria Maierová (D12), Albert Plevný (M12) a Blanka Adámková (D35), po jednom pak Barbora Doubravová (D14), Daniela Trpáková (D19), Nela Stahlová (D19), Tereza Francková (D20), Alena Pátková (D60), dále první místa na klasice vybojovali Daniela Trpáková, Alena Pátková, Albert Plevný, Petr Král (M14) a Jan Trpák (M16). Pro stříbro si na stupně vítězů v některém ze závodů došli Barbora Doubravová, Kristýna Novotná (D14), Daniela Šimáčková (D14),  Daniela Trpáková, Dominika Daňková (D19), Eliška Kuncová (D20), Petr Král, Daniel Svatek (M19) a Jaroslav Jirásek (M70), pro bronzovou medaili pak dvakrát Andrea Fryšová (D12), jednou Laura Gillarová (D14), Petr Král a Daniel Svatek.

- - / - - - / . // - - / - - - / . //   - - / - - - / .. // - - / - - - / .. //   - - / - - - / ... // - - / - - - / ... //   - - / - - - / .... // - - / - - - / .... //   - - / - - - / ..... // - - / - - - / ..... //