Friday 29. 05. 2020    
úvod | asociace ROB |
ARDF TEAM CHEB
OK 1 KCH

Změna v organizaci tréninků od 16.3.2020 do 30.6.2020

Vyhlášení nouzového stavu - změna v organizaci tréninků

TRÉNINKY A DALŠÍ AKCE
Počínaje pondělím 16.3.2020 se ruší až do odvolání  všechny hromadně organizované tréninky a plánované akce.
TRÉNINKY PO SKUPINÁCH ZAČÍNAJÍ VE STŘEDU 29.4.2020

OD 1.6.2020 JSOU TRÉNINKY V PONDĚLÍ A ČTVRTEK VE ŠKOLNÍ DRUŽINĚ OD 16.30 DO 18.30 HOD - VCHOD PŘES ZAHRADU (V PŘÍPADĚ NEPŘÍZNIVÉHO POČASÍ V AULE ŠKOLY - ZADNÍ VCHOD)


ZÁVODY a SOUSTŘEDĚNÍ
- ruší se konání KP na dlouhé trati 21.3.2020 a M ČR na dlouhé trati 4.4.2020, které se uskuteční v náhradním termínu
- ruší se soustředění ŽDR a REPRE plánovaná do 15.6.2020
- ruší se všechny soutěže po dobu vyhlášených omezení

Informace k vyhlášení nouzového stavu naleznete ZDE
*************************************************************************************************


Jednotlivé tréninky:

ROZPIS TRÉNINKŮ OD 25.5. - 31.5.2020

tento týden snad již naposledy budou tréninky dopoledne - od 1.6. bychom se měli vrátit téměř do normálu
pondělí 25.5. - sraz 10.30 h u ac jadran fr.lázně
středa 27.5. - sraz 10.30 h u lávky pod hradem (krajinka) cheb
čtvrtek 28.5. - sraz 10.30 h u slunečního pramenu fr.lázně

v sobotu 30.5. po obědě se poběží druhý závod KP KVK na dvoumetru - závodní prostor sv.anna/bismark - informace budou zaslány příští týden

ROZPIS TRÉNINKŮ OD 18.5. - 24.5.2020

v pondělí 18.5. končí nouzový stav, nicméně některá omezení stále platí... v týdnu od 18. do 24.5. jsou tréninky odpoledne pro všechny (bez rozdělení na skupiny), v posledním týdnu v květnu od 25.5. do 31.5. budou pravděpodobně ještě dopoledne, v sobotu 30.5.2020 poběžíme na svaté anně (zelená hora) druhý závod krajského přeboru - 2m

pondělí 18.5. - sraz v 16.30 h u městské knihovny fr.lázně (marek, paklíč, dory mohou jet z chebu se mnou, odjezd v 16 h na obvyklých místech)

úterý 19.5. - sraz 16.30 h krajinka cheb

čtvrtek 21.5. - sraz 16.30 h u městské knihovny fr.lázně (marek, paklíč, dory opět mohou se mnou)

ROZPIS TRÉNINKŮ A AKCÍ NA OBDOBÍ 9.5. - 17.5.2020

SOBOTA 9.5. - trénink 2 m - sraz 14.30 h - za viaduktem u bývalého motorestu Myslivna (mapa Sv.Anna)
PONDĚLÍ 11.5. - 1.skupina - trénink 80 m - sraz v 11.00 h ve Fr.Lázních u městské knihovny
STŘEDA 13.5. - 2.skupina - kondiční příprava - sraz 11.00 h - atletický stadion Cheb
ČTVRTEK 14.5. - 3.skupina - trénink sprint 80 m - sraz 13.30 h - Fr.Lázně, u AC Jadran
SOBOTA 16.5. - pro všechny - Krajský přebor 80 m - sraz 14.00 h - Fr.Lázně, u AC Jadran

Organizace tréninků od středy 29.4.2020 (obvykle od 16.30 do 18.00 h, sraz na určeném místě)
pondělky (1.skupina) - Fr.Lázně - Martin, Mlčoch, Alík, Eliška, Hryzka, Kiki, Trable, Hanka, Kryštof, Michal, Smajlík, Danda, Julča, Kačka, Petty
středy (2.skupina) - Cheb - Dory, Marek, Ája, Paklíč, Žanda, Bingo, Danća, Wyba
čtvrtky (3.skupina) - Fr.Lázně - Korálek, Laura, Pulec, Adam, Dobden, Keliška, Kompas, Peggy, Žán, Líza, Mates, Ála, Niki, Dandroid, Špagi

Trénink ROB - neděle 26.4.2020
v neděli proběhne za stejných podmínek jako v sobotu 18.4. trénink ROB tentokrát na dvoumetru; přihlášení se dostaví individuálně dle rozpisu
ZDE pokyny a startovka   ZDE výsledky



Tréninková trať Amerika 5 a Svatá Anna 5 - tentokrát jsou na mapě všechny kontroly (po dvaceti), takže si je můžete připomenout (některé postupy jsou obdobné, ale do středu Ameriky nelezeme....). Kontroly budou na místě do soboty 25.4.2020, potom je sundám.. někdo nám na Sv.Anně sebral kontrolu č. 6 a 16...
Sv.Anna 5 : Ája (53´), Žanda (70´), Bingo (75´), Danča (46´), Žán (?), Mirek (43´)
KONTROLY NA SV. ANNĚ JSOU ODE DNEŠKA (25.4.) SUNDANÉ
Amerika 5: Danča (46´), Šája + Smrček (?), Ája (40´), Žanda (65´), Bingo (61´), Žán (?), Mlčoch (?), Mirek (38´)
KONTROLY NA AMERICE JSOU ODE DNEŠKA (28.4.) SUNDANÉ

Trénink ROB - sobota 18.4.2020
v sobotu 18.4.2020 od 14 hod proběhne individuální trénink ROB (pásmo 80 m) na Americe - přihlášení se dostaví na start tréninku u AC Jadran samostatně dle časového rozpisu (abychom se zbytečně nepotkávali), sami se odstartují a po ukončení tréninku opět samostatně odejdou - výsledky budou oznámeny dodatečně
ZDE pokyny a startovka ZDE výsledky

Tréninková trať Amerika 4, tréninková trať Svatá Anna 4 a tréninková trať Krátká Amerika 2 - opět nakombinované tratě ze stávajících kontrol, zaměřeno na rychlost postupů mezi kontrolami, v některých místech (zejména na Sv.Anně) i na volbu postupů. Startovat můžete od 10.4.2020.
Svatá Anna 4 : Mirek (32´), Žanda (37´), Ája + Bingo (45´), Žán (?)
Amerika 4 : Mates (?), Ája (28´), Žanda (39´), Alík (56´), Eliška (56´), Mirek (28´), Mlčoch (?), Žán (?)
Krátká Amerika 2 : Bingo (26´)

Tréninková trať Amerika 3 a tréninková trať Svatá Anna 3 - jsou využity stávající kontroly z obou předchozích tratí, jen jejich pořadí a výběr je trochu jiný - kdo již kontroly našel v předchozích trénincích se zaměří jednak na dohledávku (z trochu jiné náběhové strany) a hlavně na volbu postupu, při kterém zvolí pro něj optimální trať podle mapy a poběží ji vyšším tempem - simulace závodu. (běhat můžete po stažení mapy nebo jejím zaslání e-mailem od 2.4.2020); pro menší sportovce nebo pro doprovod je určena krátká a jednoduchá varianta - KRÁTKÁ TRAŤ
Amerika 3 - Mirek (37´), Ája (42´), Žanda (45´), Dobden (39´- jiné pořadí), Petty (44´ - jiný start), Paklíč (64´), Mlčoch (?), Smrček (?), Šája (?), Eliška (?), Alík (?), Kompas (?), Žán (?)
Svatá Anna 3 - Mirek (37´), Ája (41´), Žanda (52´), Bingo (72´), Paklíč (85´)
Krátká Amerika - Bingo (43´), Julča (?), Korálek (?), Žán (?)


Tréninková trať - Amerika 2 - od 24.3.2020 - pevné pořadí kontrol (start u Slunečního pramenu, ale můžete běžet i odjinud a jinak) - popisy kontrol (piktogramy a text) na mapě - ZDE mapa (papírové kontroly jsou umístěny tak, aby nebyly pokud možno vůbec vidět z cest, tedy někdy nejsou vidět ani z náběhové strany)
Absolvovali: Kiki + Matěj (45´), Ája (51´), Bingo (61´), Žanda (57´), Danča (33´), Petty (120´ z domova), Eliška (70´), Alík (70´), Jarda (51´), Láďa (?), Mates (97´), Mlčoch (?), Keliška (55´), Pulec (60´), Žán (46´), Korálek (?), Kompas (?), Marek (60´)

Tréninková trať - Svatá Anna 2 - od 23.3.2020 - pevné pořadí kontrol (kdo chce, tak může samozřejmě jinak a odjinud) - popisy kontrol (piktogramy a text) na mapě - ZDE mapa (pozor na nezakreslené paseky, oplocenky, posedy a nové cesty a průseky)
PŘÍSNÝ ZÁKAZ PŘEBÍHÁNÍ PROSTORU STŘELNICE !!!!!!!!
Absolvovali: Smrček (33´), Danča (33´), Paklíč (110´), Pepa (33´), Břéťa (31´), Láďa (?), Jarda st. (44´), Jarda ml. (29´), Petr (32´), Marek (115´), Ája (37´), Žanda (70´), Bingo (71´), Žán (35´), Hryzka, Hanka (?), Peggy (?), Korálek (?)


Trénink orientační běh - individuálně - od 18.3.2020

tréninková trať Svatá Anna 1 - ZDE
tréninková trať Amerika 1 - ZDE

10 kontrol, start a cíl kdekoli, pořadí jakékoli si zvolíte (můžete běžet několikrát se změněným pořadím); pozor na nezakreslené změny - paseky, oplocenky, cesty, průseky (zejména na mapě Sv.Anna)

napište mirkovi, kdo již absolvoval (pořadí kontrol a čas) a kdy

Absolvovali:
Sv.Anna - Ája, Žanda, Bingo, Jarda, Láďa, Jarda ml. Petr, Danča,Paklíč, Marek, Dory, Žán
Amerika - Mates, Smrček, Jarda, Láďa,Trable, Dobden, Danča, Pulec, Alík, Eliška, Paklíč, Ája, Žanda, Bingo, Kiki, Matěj, Kryštof, Korálek, Žán, Marek, Kompas


Copyright ARDF-CHEB 2007, stránky jsou vytvářeny a spravovány publikačním systémem adSYSTEM

Lukyna | www.tisk-slozenek.cz | Drevoplot | www.cfklub.cz