Aktuality, zajímavosti, názory

Reprezentační výběr 2020/2021

Náš oddíl má 12 sportovců zařazených do reprezentačního výběru ROB na rok 2021.
Úspěšná sezóna 2020 v době covidové.

Nejúspěšnější závodnicí se stala Daniela Trpáková (D19), která zvítězila v šesti závodech Mistrovství ČR.
Zimní soustředění Prášily 23-28.2.2020

Zimní lyžařské soustředění Prášily 23.2.-28.2.2020   Po loňském prvním zimním soustředění jsme i letos o jarních prázdninách vyrazili na běžky do Prášil, tentokrát v trochu větším počtu 27 osob. Také na toto soustředění jeli ti, kteří dosud na běžkách nikdy nestáli - Nikča a Korálek. Sněhové podmínky byly ...
Krajský přebor na krátké trati - 34. ročník Poháru Fr.Lázní - 10.10.2020

34. ročník Poháru Fr.Lázní - soutěž družstev + KP na krátké trati v obou pásmech   Na letošní podzim se navrátila jarní proticovidová opatření. Z toho důvodu byl zrušen poslední závod NŽ = Pohár přátelství, který se měl uskutečnit opět v Písku. Rovněž krajské závody naplánované na druhý víkend v říjnu byly ...
Letní soustředění DOKSY 8-16.8.2020

Lovci mamutů kolem Mácháče...
Mistrovství ČR - sprint, 80 m, 2 m - Mariánské Lázně 4-6.7.2020

3 denní závody ROB zahrnující mistrovství republiky ve sprintu a na klasice v pásmu 80 m a 2 m              Akci podporují:
KRÁSNÉ VÁNOCE A DOBRÝ ROK 2022

Přejeme všem našim členům a příznivcům krásné vánoce a dobrý vstup do nového roku.

Hodnocení ROB za rok 2021 - republikový, krajský a okresní žebříček

hodnocení národního žebříčku 2021 - 4x vítězství, 4x druhé a 4x třetí místo + 2.místo v hodnocení oddílů
stránka: 2 3 4 5 6 7 8 9
- - / - - - / . // - - / - - - / . //   - - / - - - / .. // - - / - - - / .. //   - - / - - - / ... // - - / - - - / ... //   - - / - - - / .... // - - / - - - / .... //   - - / - - - / ..... // - - / - - - / ..... //